Karanlıklar Ülkesi 1
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 82 Görüntülenme

Karanlıklar Ülkesi 1

(2003)

Yönetmen:

Len Wiseman

Oyuncular:

Senaryo Kevin Grevioux, Len Wiseman, Danny McBride
2003 yılında vizyona giren Underworld izle ya da Türkçe adıyla Karanlıklar Ülkesi 1 izle filmi, yönetmenliğini Len Wiseman tarafından yapılan bir film...

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  2003 yılında vizyona giren Underworld izle ya da Türkçe adıyla Karanlıklar Ülkesi 1 izle filmi, yönetmenliğini Len Wiseman tarafından yapılan bir filmdir. ABD, İngiltere, Almanya ve Macaristan ortak yapımı olan Underworld 1 izle filmi, aksiyon, gerilim ve fantastik filmler türünde yer almaktadır. Senaryosu Kevin Grevioux, Len Wiseman ve Danny McBride isimleri tarafından ortaklaşa yazılan Karanlıklar Ülkesi full izle filmi yüzyıllardır vampirler ve kurtadamlar arasındaki gizli tarihlerine ve aralarındaki savaşı anlatmaktadır. Underworld filmleri serisinin ilk filmi olan bu filmin oyuncu kadrosunda ise Kate Beckinsale, Scott Speedman, Shane Brolly, Bill Nighy, Michael Sheen gibi oyuncular yer almaktadır.

  Vampir konulu filmler severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Karanlıklar Ülkesi 1 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, yüzyıllardır süre vampirler ve kurt adamlar arasında insanlardan gizli olan bir savaş yaşanmaktadır. İki ırk arasında süren savaştan sonra, vampirler Lycan lideri Lucian'ın Kraven adlı bir vampiri öldürmelerinden sonra üstünlüğü ele geçirirler. Yaşlı vampirler ise Ölüm Tacileri adı verilen bir vampir suikastçı grubunun üyesi olan Selene, çocukken anne ve babasını öldüren Lycan'lardan intikam almak istemektedir.

  Underworld 1 Türkçe Dublaj izle filminde Lycan'larla bir çatışma sırasında Selene, Lycanların Michael Corvin adında bir tıp öğrencisinin peşinde olduklarını keşfeder. Selene, Michael'ı kurtardıktan sonra, kendilerini Lucian liderliğindeki bir grup Lycan tarafından takip edilirken bulurlar. İkili kaçmaya çalıştıkları sırada Michael, Lucian tarafından ısırılır. Kraven, Lucian'ın sözde ölümünün tek tanığı olduğundan, Selene, onu öldürme konusunda yalan söylediğinden ve Lycan'larla çalıştığından şüphelenmektedir. Kraven'e güvenmeyen Selene, malikaneye döner ve lideri olarak görevine devam etme sırasını bekleyen Victor'u vaktinden önce uyandırır. Erken uyandırılmasına sinirlenen Viktor, Selene'in Kraven'in ihaneti konusundaki uyarılarına inanmayı reddeder ve ona, yaşlı arkadaşı Marcus'un ondan önce uyanması gerektiğini hatırlatır.

  Selene, Kraven'in kendisine karşı geldiği için yargısını beklerken, Lycanların ısırığının dolunay yükseldiğinde onu bir kurt adama dönüştüreceğinden korkarak Michael'ı bağlar. İkisi birbirine bağlandıkça, yavaş yavaş ona geçmişi hakkında daha fazla şey söyler ve Victor'un onu evlat edindiğini ve ebeveynlerinin ölümünden sonra onu bir vampire dönüştürdüğünü itiraf eder. Kısa bir süre sonra Selene, Lycan bilim adamı Singe'yi yakalayıp kaçırmayı başarırken, Lycan'lar ise Michael'ı kaçırır. Lycanlar tarafından esir tutulan Michael, Lucian'ın bir zamanlar Victor'un kızı Sonja'ya aşık olduğunu ve Victor'un yasak aşk ilişkilerini keşfettikten sonra onu öldürdüğünü öğrenir.

  Diğer tarafta ise Karanlıklar Ülkesi 1 izle filminde Amelia, Marcus'u uyandırmak için meclisin malikanesine giderken Lycanlar tarafından pusuya düşürülür ve öldürülür. Vampirler ve Lycanlar arasındaki hesaplaşmada Selene, Michael'ı kurtarmak için Lycanların inine girer. Burada Kraven Selene'e anne ve babasını gerçekten öldürenin Victor olduğunu söyler ve Michael Selene'in ısırmasına izin verir. Victor ve ekibi geldiğinde çatışma çıkar ve bu sırada Victor ve Michael kapışırlar. Ancak Michael yenilmek üzereyken Selene, Victor'u kendi kılıcıyla öldürür ve Michael ile birlikte kaçar. En iyi vampir filmleri arasında yer alan Underworld 1 izle ya da Karanlıklar Ülkesi 1 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izleme sitesi Film farkıyla keyifle donmadan tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

  Diğer Adları:

  Underworld 1

  Senaryo:

  Kevin Grevioux, Len Wiseman, Danny McBride

  Yapım Şirketi:

  Lakeshore Entertainment

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?